תהליך יצירת הספר:

תהליך היצירה מורכב משבעה שלבים עיקריים:

1. ראיונות - כל ראיון מתבצע בבית הלקוח או במשרדנו, כאשר מראיין מומחה מראיין את הלקוח במספר מפגשים, תלוי בסוג הספר בו הלקוח מעוניין. הראיון מתועד על ידי ציוד הקלטה.

2. כתיבה - לאחר כל ראיון, מתבצעת עבודת הכנה לקראת המפגש הבא. הפגישה שהוקלטה עוברת תמלול ואיתו אנו מתחילים בכתיבת ראשונית של הסיפור. יש לציין כי התהליך נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח.

3. איסוף תמונות ומסמכים - התמונות והמסמכים הם חלק בלתי נפרד מהספר ומוסיפים לו עניין ועומק. בליווי מלא שלנו, הלקוח מכין תמונות ומסמכים שהוא מעוניין לשבץ בספר. אנו סורקים את כולם, מעצבים אותם ומשלבים אותם בספר.

4. שזירת המפגשים השונים לסיפור מלא - בתהליך זה אנו מעבדים את כלל המפגשים עם הלקוח והופכים אותם לספר מאוחד ומגובש. כמובן שישנו דגש על הגהה נכונה ועריכה לשונית מתאימה.


5. עיצוב גרפי - כאן אנו נעזרים במעצב ובתוכנות גרפיקה מתקדמות, על מנת לעצב לך ספר מרהיב שיציג את התוכן בצורה הראויה לו.

6. הדפסה - לאחר שהלקוח נתן את אישורו הסופי לטקסט ולעיצוב הספר, אנו מדפיסים אותו בהדפסה איכותית ויוקרתית וכורכים אותו בכריכה לפי בחירת הלקוח. ניתן להדפיס מספר עותקים לפי דרישה. 


7. שלב העידכון - הספר בנוי כך שניתן לעדכן אותו במהלך הזמן. לפי בקשת הלקוח ניתן לקיים פגישות עידכון שלאחריהם יעודכן הספר בתוכן הנדרש.